Wysoka popularność zabiegu wypełniania ust z zastosowaniem kwasu hialuronowego, w ostatnich latach świadczy o dużym zadowoleniu pacjentek z tego rozwiązania. Jest to metoda naturalna, która pozwala cieszyć się z wymiernych efektów, jednak przede wszystkim takich, jakich oczekujemy. Kwas hialuronowy ma dość szerokie działanie, dlatego można wykorzystywać go m.in. do wyrównywania czerwieni wargowej, niwelowania asymetrii ust, przy jednoczesnym nawilżeniu i poprawieniu napięcia skóry.

Wskazania do zabiegu

 1. Wypełnienie ust
 2. Modelowanie ust
 3. Korygowanie kształtu ust
 4. Powiększenie ust
 5. Rewitalizacja ust
 6. Poprawa jędrności

Przeciwwskazania do zabiegu

 1. Stany zapalne na skórze w okolicy zabiegowej.
 2. Choroby nowotworowe.
 3. Choroby autoimmunologiczne.
 4. Aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe lub grzybicze.
 5. Nadwrażliwość na kwas hialuronowy.
 6. Okres ciąży oraz karmienia piersią.
 7. Skłonność do nadmiernego bliznowacenia.

Wizyta kwalifikacyjna

Wypełnianie ust kwasem hialuronowym w naszej klinice, poprzedzane jest spotkaniem ze specjalistą, który ocenia wygląd naszych ust, problemy, jakie może rozwiązać z zastosowaniem preparatu. Jednak przede wszystkim wyklucza występowanie jakichkolwiek przeciwwskazań, które mogłyby wpłynąć na bezpieczeństwo procedury.

Przebieg zabiegu

Po zgłoszeniu się do kliniki, w dniu zabiegu pacjentka zostaje do niego przygotowana. Wykonuje się demakijaż, w celu oczyszczenia skóry ust z ewentualnych zanieczyszczeń. Następnie na skórę nanoszony jest krem o działaniu znieczulającym, który zapełnia pełen komfort procedury, sprawiając, że jest ona całkowicie bezbolesna.

Gdy znieczulenie zacznie działać specjalista rozpoczyna iniekcje, czyli nakłucia z zastosowaniem bardzo cienkiej igły. Za jej pośrednictwem w określone części ust wprowadza niewielkie ilości kwasu hialuronowego.

Efekty zabiegu

Wypełnianie ust z zastosowaniem kwasu hialuronowego pozwala na uzyskanie naturalnego efektu pięknych i młodych warg, z których każda kobieta będzie dumna. Rezultaty utrzymują się najczęściej około 12 miesięcy i po upływie tego czasu zachodzi konieczność powtórzenia zabiegu.

Przygotowanie do zabiegu

Zabiegi wykorzystujące kwas hialuronowy, nie wymagają od pacjentek żadnego wcześniejszego przygotowania.

Postępowanie po zabiegu

Gdy wyjdziemy z gabinetu, po wypełnieniu ust kwasem hialuronowym możemy niemal od razu powrócić do swoich codziennych czynności, zajęć i obowiązków. Zabieg uznawany jest za nieinwazyjny. Niekiedy dochodzi do pojawienia się niewielkiego zaczerwienia i obrzęku, które samoistnie ustępują w ciągu kilku godzin.

Przez kilka dni po zabiegu należy unikać dużych zmian temperatur i ich skrajnych wartości, np. nie chodzimy do sauny, siłowni czy na basen lub do solarium.

Umów  konsultację u specjalisty

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: