HIFU GDAŃSK zabieg Ultraformer IIIZabiegi Ultraformer III – HIFU łączą w sobie wszystko to, czego można by oczekiwać od nowoczesnej dermatologii estetycznej. Uzyskać możemy efekty porównywalne z liftingem chirurgicznym, ale jednocześnie jest to metoda bezinwazyjna, bezpieczna i komfortowa dla pacjenta. Stosować możemy ją w praktycznie wszystkich obszarach ciała. W przeciwieństwie do wielu innych propozycji, Ultraformer III wykorzystuje się przez cały rok, a efekty utrzymują się aż do dwóch lat.

Podczas zabiegu Ultraformer III wykorzystujemy innowacyjną technologię – HIFU. Zogniskowana fala ultradźwiękowa powoduje wzmożoną produkcję włókien kolagenu, czego efektem jest ujędrnienie i zagęszczenie skóry.

HIFU Ultraformer III – podstawowe informacje
Cena: Sprawdź cennik
Czas zabiegu: 30-120 min
Znieczulenie: nie
Zdolność do pracy: tak
Sugerowana seria: 1 zabieg
Czas utrzymania się efektów: 2 lata

WSKAZANIA DO ZABIEGU

Ultraformer III wykorzystuje się w przypadku takich problemów, jak:

  • wiotka skóra ciała,
  • lifting ciała,
  • drugi, podwójny podbródek,
  • nadmiar skóry po nagłej utracie wagi,
  • zapobieganie utracie jędrności skóry,
  • redukcja zmarszczek,
  • lifting twarzy i szyi.

PRZECIWWSKAZANIA

Zabiegu nie przeprowadza się, jeżeli wystąpi jedno z następujących przeciwwskazań:

  • ciąża i karmienie piersią,
  • nowotwory,
  • opryszczka, infekcje bakteryjne i wirusowe w obszarze zabiegowym.

EFEKTY

W większości przypadków do uzyskania docelowych rezultatów wystarczy jeden zabieg. Ostateczne  efekty można obserwować po około 2 – 3 miesiącach.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZABIEGU?

Nie musisz specjalnie przygotowywać się do zabiegu.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU

Po wyjściu z gabinetu nie musisz pielęgnować skóry w specjalny sposób.

CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ PO ZABIEGU?

Zabieg jest bezbolesny, więc przed jego wykonaniem nie stosuje się znieczulania. Po opuszczeniu gabinetu można obserwować zaczerwienienie skóry, które powinno zniknąć jeszcze tego samego dnia. W nielicznych wypadkach przez kilka godzin może występować bolesność miejsca zabiegowego.

HIFU – ceny

Sprawdź cennik

WIĘCEJ O ZABIEGU ULTRAFORMER III – HIFU

Ultraformer III to wyjątkowo innowacyjny zabieg. Pozwala on na przeprowadzenie liftingu ciała i twarzy bez skalpela i igieł. Wykorzystuje się tu głowicę, która emituje fale ultradźwiękowe, docierające do głębszych warstw tkanek. W efekcie powodują ich obkurczenie i pobudzenie produkcji nowych włókien kolagenowych. Osoba przeprowadzająca zabieg może regulować głębokość wnikania fal, ma do dyspozycji następujące parametry: 1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm, 2 mm, 6 mm, 9 mm.

W porównaniu do innych zabiegów, w tym przypadku efekty są bardzo intensywne, i to już po jednym zabiegu. Pamiętać jednak należy, że na ostateczne rezultaty trzeba poczekać około 2 – 3 miesiące. Ogromną zaletą jest również możliwość wykonywania zabiegu bez względu na porę roku.

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA HIFU, CZYLI HIGH INTENSITY FOCUSED ULTRASOUND

Istotą Ultraformera III jest innowacyjna technologia HIFU (High Intensity Focused Ultrasound), czyli zogniskowana fala ultradźwiękowa. Niegdyś wykorzystywano ją w onkologii, a obecnie znajduje zastosowanie właśnie w dermatologii estetycznej oraz kosmetologii. Zogniskowana fala ultradźwiękowa podnosi temperaturę tkanek (skóry, warstwy tłuszczowej i mięśni), co powoduje powstanie kontrolowanych mikrouszkodzeń i obkurczenie włókien kolagenu. W efekcie produkowane są nowe, a skóra staje się gęsta, napięta i jędrna.

Zabieg wykonuje kosmetolog bądź lekarz.

Umów  konsultację u specjalisty

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: