Clinica Dermatologica to jedna z wiodących prywatnych placówek dermatologicznych działających w Trójmieście.

Zajmujemy się kompleksową pomocą w szerokim zakresie dermatologii  i wenerologii. Począwszy od  dermatologii klinicznej, medycyny estetycznej, chirurgii skóry, przez zabiegi laserowe, po wenerologię i walkę z nowotworami złośliwymi  skóry i błon śluzowych. Każdego miesiąca zaufaniem obdarzają nas setki pacjentów – nie bez przyczyny.

Sześciu doświadczonych specjalistów oferuje usługi w oparciu o najwyższej klasy sprzęt i działające na miejscu laboratorium oraz współpracujące centrum zdrowia Life Medica, w którym odbywają się konsultacje z ekspertami innych specjalności. Dzięki temu czas oczekiwania na konsultację nie przekracza u nas dwóch tygodni – nawet jeśli przed nią konieczne są kompleksowe badania laboratoryjne.

Rosnącą popularność nie tylko w Trójmieście, zawdzięczamy przede wszystkim wysokiej renomie, której potwierdzeniem są zadowoleni pacjenci, polecający nas swoim znajomym. Skupiamy się bowiem przede wszystkim na jak najszybszym wyeliminowaniu problemu z jakim zgłaszają się do nas pacjenci, zapewniając im przy tym także opiekę pozabiegową i minimalizując stres związany z często niespodziewanymi dolegliwościami.

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej: choćby peelingi, stosowanie toksyny botulinowej czy wykonywanie korekcji blizn – często poprzez łączenie różnych technik – przeprowadzane są przez najwyższej klasy specjalistów w naszym profesjonalnym gabinecie zabiegowym. Regularnie inwestujemy w najnowszy sprzęt renomowanych marek, który jest wydajny, bezpieczny i jak najmniej inwazyjny dla pacjentów. Laserowe zabiegi usuwania przebarwień, leczenia rozstępów czy blizn są dzięki temu szybkie i skuteczne.

Dyskretna obsługa oraz współpraca z uznanymi ekspertami gwarantują poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zapewniamy też wsparcie utytułowanych specjalistów z Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w zakresie skomplikowanych konsultacji  interdyscyplinarnych.

Umów  konsultację u specjalisty

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: