Zobacz również: Depilacja laserowa Gdańsk – Laser VECTUS

vectusLaser Vectus to szybki i skuteczny sposób na usunięcie owłosienia. Zabieg wykonywany jest automatycznie – urządzenie samo czyta poziom melaniny, dostosowując moc działania. Dlatego cały proces jest bardzo skuteczny. Efektywność, komfort pacjenta oraz bezpieczeństwo – te cechy łączy w sobie depilacja laserowa Vectus. W dużej mierze jest to efekt zastosowania najbardziej innowacyjnych technologii: fototermolizy selektywnej, czytnika melaniny Skintel, Advanced Contact Cooling oraz Photon Recycling. Depilacja laserowa to świetne rozwiązanie nie tylko dla osób, które po prostu chcą pozbyć się włosów, ale też dla borykających się z konkretnymi problemami, jak wrastanie włosków, zapalenie mieszków włosowych oraz nadmierne owłosienie.

Jeżeli masz dość ciągłego golenia, depilacji oraz związanych z tymi zabiegami bólem, dyskomfortem oraz podrażnieniami, depilacja laserem Vectus jest dla Ciebie!

Laser Vectus™ – podstawowe informacje
Cena: Sprawdź cennik
Czas zabiegu: od 5 do 30 minut
Znieczulenie: nie
Zdolność do pracy: tak
Sugerowana seria: 4 do 6 zabiegów
Czas utrzymania się efektów: trwałe

Zadzwoń i umów się na zabieg: +48 791 604 604

Wskazania do zabiegu

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu laserem Vectus:

 • nadmierne owłosienie,
 • wrastające włoski,
 • zapalenie mieszków włosowych.

Kosmetolog Marta Urbanowicz - GdańskDepilacja laserowa Vectus to najskuteczniejsza metoda, dla pacjentów z ciemnym i gęstym owłosieniem, ale także osób, które przez problem wrastających włosków nie mogą stosować innych sposobów depilacji mówi Marta Urbanowicz, kosmetolog

Laser Vectus™ – Jak wygląda zabieg?
Depilacja laserowa Gdańsk – zabieg na całym ciele zobacz film

Przeciwwskazania

Zabiegów nie wykonuje się w następujących przypadkach:

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • niezaleczone infekcje skóry (wirusowe, bakteryjne, grzybicze),
 • choroby pęcherzowe skóry,
 • świeża opalenizna,
 • podrażnienie skóry,
 • doustna terapia retinoidami,
 • skłonność do przebarwień i bliznowców,
 • bielactwo,
 • łuszczyca,
 • terapia antybiotykowa
 • stosowanie ziół: dziurawiec, skrzyp, nagietek.

Efekty

Po wykonaniu serii zabiegów usuniętych zostaje 95% owłosienia. Pozostałe 5% może, ale nie musi pojawić się w ciągu roku od wykonania zabiegów. W takim wypadku można usunąć je podczas jednego zabiegu przypominającego.

Laser Vectus otrzymał nagrodę Prix de Beauté w kategorii „Odkrycie Roku”

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed zabiegiem należy:

 • 4 tygodnie wcześniej nie wyrywać włosków woskiem, depilatorem, ani pęsetą,
 • 4 tygodnie wcześniej nie stosować kremów z kwasami owocowymi, witaminą A, witaminą C,
 • 3 tygodnie wcześniej nie można stosować samoopalaczy,
 • tydzień przed zabiegiem nie przyjmować leków fototoksycznych i fotoalergicznych, ani pić ziół o takim działaniu (nagietek, dziurawiec, herbata Figura 1, 2),
 • dzień przed zabiegiem lub w dniu zabiegu zależy zgolić włoski w wybranej okolicy maszynką,
 • obszar skóry, który ma być poddany depilacji laserowej, nie może być podrażniony ani przesuszony. Jeśli skóra jest w słabej kondycji, należy odpowiednio ją nawilżyć najpóźniej dzień przed zabiegiem.

Umów wizytę: +48 791 604 604

Pielęgnacja po zabiegu

Po zabiegu powinno się:

 • w depilowanym obszarze nie stosować dezodorantów, antyperspirantów, czy perfum,
 • unikać korzystania z basenu i sauny,
 • delikatnie osuszać skórę, bez tarcia,
 • przez 4 tygodnie nie opalać się,
 • stosować kremy z filtrem oraz, jeśli zajdzie taka potrzeba, kosmetyki łagodzące.

Czego można się spodziewać po zabiegu?

Przez 3 dni może utrzymywać się zaczerwienienie oraz delikatny obrzęk.

Cena – cennik depilacji Vectus

Sprawdź cennik

Galeria zdjęć

Więcej o zabiegu

Innowacyjny laser Vectus to doskonałe rozwiązanie dla osób, które na stałe chcą usunąć owłosienie. Jest to laser diodowy, wykorzystujący fale o długości 810 nm. Bazuje on na technologii fototermolizy selektywnej, nad którą przez lata pracował zespół naukowców z Harvard University. Światło wnika do głębszych warstw skóry, wpływając na komórki barwnikowe mieszka włosowego, przez co włoski nie są więcej zdolne do wzrostu. Sam zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut (w zależności od depilowanego obszaru) i nie jest bolesny.
Ogromną zaletą lasera Vectus jest zastosowanie nowoczesnego czytnika melaniny – Skintel. Mierzy on poziom aktywnej melaniny w skórze, dzięki czemu urządzenie automatycznie dobiera moc lasera. Rozwiązanie to daje gwarancję bezpieczeństwa oraz skuteczności. Ciekawym rozwiązaniem jest również technologia Photon Recykling, dzięki czemu wykorzystuje się światło odbijane przez skórę. Aby zabieg był komfortowy, zastosowano system chłodzenia Advanced Contact Cooling.

Depilacja laserowa Vectus powstała z myślą o wszystkich tych, którzy chcą na stałe usunąć owłosienie. W niektórych przypadkach jest to rozwiązanie poważniejszych problemów natury dermatologicznej. W takich przypadkach zabieg depilacji Vectus może zostać zalecony przez lekarza dermatologa.

Pierwszą z dolegliwości, przy której depilacja Vectus może stanowić metodę kuracji, jest hirsutyzm – nadmierne owłosienie. O tym problemie mówimy, gdy włosy są zbyt mocne, gęste, rosną zbyt szybko lub pojawiają się w nietypowych miejscach. Dobrym przykładem jest tzw. wąsik u kobiet. To bardzo uciążliwa dolegliwość. Włosy są grube, ciemne, bardzo widoczne, a ich golenie i wyrywanie nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Często zdarza się, że ogolone rano włosy, wieczorem znowu są widoczne. Ponadto po takich zabiegach widoczne jest zaczerwienienie i czerwone punkciki na skórze, które trudno ukryć. Najskuteczniejszym rozwiązaniem tego problemu jest depilacja laserowa Vectus.

Depilacja laserowa Vectus jest również polecana osobom, które walczą z wrastającymi włoskami. Problem ten najczęściej pojawia się po depilacji tradycyjnymi metodami. Włosy nie są w stanie przebić się przez skórę i zaczynają się pod nią skręcać, co obserwujemy jako charakterystyczne czarne punkciki. Wrastającym włosom może towarzyszyć świąd oraz dyskomfort. Problem ten najczęściej pojawia się w okolicach, w których swobodny wzrost ograniczony jest np. przez noszenie ciasno przylegającej do ciała odzieży – w okolicach intymnych oraz na nogach. U wielu osób stosowanie miejscowo maści nie przynosi pożądanych efektów. W takim przypadku można wykonać depilację laserową Vestus.

Kolejnym uporczywym problemem jest zapalenie mieszków włosowych. Dolegliwość ta objawia się wypryskami, wypełnionymi jasnym płynem. Krosty pojawiają się w okolicy mieszka włosowego, a czasem można nawet dostrzec wyrastający włos. Poza nieestetycznym wyglądem, zapaleniu mieszków włosowych często towarzyszy świąd i ból. W znacznej większości przypadków dolegliwość wywołuje zakażenie drobnoustrojami podczas golenia, czasem depilacji. Tradycyjna terapia miejscowa polega najczęściej na smarowaniu skóry odpowiednimi maściami i kremami. Bardzo często zdarza się, że po ich odstawieniu problem wraca. Rozwiązaniem, które daje trwałe efekty jest depilacja laserem Vectus.

Za pomocą lasera Vectus możliwa jest: depilacja miejsc intymnych, depilacja bikini, depilacja twarzy, depilacja wąsika, depilacja, pleców, depilacja pach, depilacja nóg oraz depilacja rąk. Krótko mówiąc – usunąć możemy włosy ze wszystkich obszarów ciała.

Zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją
pod numerem +48 791 604 604

Umów  konsultację u specjalisty

Zachęcamy do rejestracji telefonicznej w godzinach
08:00 – 19:00, od poniedziałku do piątku.

Lub zostaw nr telefonu a skontaktujemy się z Tobą: