dr n. med. Igor Michajłowski

Igor Michajłowski to członek renomowanych towarzystw dermatologicznych. Należą do nich: European Academy of Dermatology and Venerology (EADV), European Society for Dermatological Research (ESDR), Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (PTD), Białoruskie Towarzystwo Dermatologiczne. Swoje zainteresowania naukowe skupia na diagnostyce i leczeniu chorób wenerycznych oraz dermatoz okolicy anogenitalnej, optymalizacji leczenia nowotworów skóry, oraz nowymi metodami diagnostycznymi chorób skóry i błon śluzowych, a także profilaktyce czerniaka.

Więcej
dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Dorota Kozicka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (aktualnie Gdański Uniwersytet Medyczny; GUMed). Autorka i współautorka ponad 20 publikacji naukowych oraz doniesień zjazdowych.  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Więcej
dr n. med. Dorota Kozicka

dr n. med. Marta Malek

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2009 roku rozpoczęła specjalizację w dziedzinie „dermatologia i wenerologia” w ramach rezydentury w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Więcej
dr n. med. Marta Malek

dr n. med. Olivia Komorowska

Olivia Komorowska jest doktorem nauk medycznych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w dermatologii oraz wenerologii. W 2008 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2009 roku rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Kinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej w Gdańsku.

Więcej
dr n. med. Olivia Komorowska

lek. med. Monika Konczalska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2009 roku rozpoczęła specjalizację w dziedzinie „dermatologia i wenerologia” w ramach rezydentury w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (aktualnie pracuje na stanowisku asystenta).

Więcej
lek. med. Monika Konczalska

lek. med. Szymon Kołacz

Lek. med. Szymon Kołacz jest absolwentem Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończył specjalizację z zakresu Chirurgia Plastyczna, Rekonstrukcyjna i Estetyczna w...
Więcej
lek. med. Szymon Kołacz

Karolina Formela

Karolina Formela jest z wykształcenia kosmetologiem, specjalistą w zakresie podologii. Ukończyła kosmetologię w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni.

Więcej
Karolina Formela

Julia Krajewska

Julia Krajewska jest terapeutką z bogatym doświadczeniem, zdobytym w medycznych placówkach Trójmiasta.

Więcej
Julia Krajewska

Natalia Munda

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Urody i Edykacji w Poznaniu (wydział zamiejscowy w Gdyni) na kierunku kosmetologii, a także magistrem kierunku Usługi Żywieniowe i Dietetyka Akademii Morskiej w Gdyni. Ukończyła też szkołę wizażu Maestria.

Więcej
Natalia Munda