dr n. med. Igor Michajłowski

Igor Michajłowski to członek renomowanych towarzystw dermatologicznych. Należą do nich: European Academy of Dermatology and Venerology (EADV), European Society for Dermatological Research (ESDR), Polskie Towarzystwo Dermatologiczne (PTD), Białoruskie Towarzystwo Dermatologiczne. Swoje zainteresowania naukowe skupia na diagnostyce i leczeniu chorób wenerycznych oraz dermatoz okolicy anogenitalnej, optymalizacji leczenia nowotworów skóry, oraz nowymi metodami diagnostycznymi chorób skóry i błon śluzowych, a także profilaktyce czerniaka.

Więcej
dr n. med. Igor Michajłowski

dr n. med. Dorota Kozicka

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Gdańsku (aktualnie Gdański Uniwersytet Medyczny; GUMed). Autorka i współautorka ponad 20 publikacji naukowych oraz doniesień zjazdowych.  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego.

Więcej
dr n. med. Dorota Kozicka

dr n. med. Marta Malek

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2009 roku rozpoczęła specjalizację w dziedzinie „dermatologia i wenerologia” w ramach rezydentury w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego.

Więcej
dr n. med. Marta Malek

dr n. med. Olivia Komorowska

Olivia Komorowska jest doktorem nauk medycznych Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizuje się w dermatologii oraz wenerologii. W 2008 roku ukończyła studia na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Gdańsku, a w 2009 roku rozpoczęła specjalizację z dermatologii i wenerologii w Kinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej w Gdańsku.

Więcej
dr n. med. Olivia Komorowska

lek. med. Monika Konczalska

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2009 roku rozpoczęła specjalizację w dziedzinie „dermatologia i wenerologia” w ramach rezydentury w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (aktualnie pracuje na stanowisku asystenta).

Więcej
lek. med. Monika Konczalska

Karolina Formela

Karolina Formela jest z wykształcenia kosmetologiem, specjalistą w zakresie podologii. Ukończyła kosmetologię w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Gdyni.

Więcej
Karolina Formela

Julia Krajewska

Julia Krajewska jest terapeutką z bogatym doświadczeniem, zdobytym w medycznych placówkach Trójmiasta.

Więcej
Julia Krajewska

Natalia Munda

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zawodowej Pielęgnacji Urody i Edykacji w Poznaniu (wydział zamiejscowy w Gdyni) na kierunku kosmetologii, a także magistrem kierunku Usługi Żywieniowe i Dietetyka Akademii Morskiej w Gdyni. Ukończyła też szkołę wizażu Maestria.

Więcej
Natalia Munda