KosmetologJagoda Ostrzycka

Jest absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na kierunku Kosmetologia. Ukończyła też Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku Filologia, zdobywając tytuł magistra Europejskiej Komunikacji Społecznej.

Jako kosmetolog, pracowała zarówno w Polsce, jak i za granicą w Danii. Uzyskała imponujące doświadczenie zawodowe. Była zatrudniona w autoryzowanych salonach z zakresu podologii – Powszechny Program Profilaktyczny Zdrowe Nogi – Gehwol. W salonach Thalgo, zajmowała się profesjonalną pielęgnacją twarzy i ciała, przeprowadzała też zabiegi – terapie antycellulitowe falą akustyczno – uderzeniową (Shock Wave Therapy) – aparatem szwajcarskiej marki Storz Medical. Wykonywała masaże relaksacyjne, sportowe, gorącymi kamieniami w hotelach Wellness&Spa.

Podjęła się dużego wyzwania i odpowiedzialności, jakim było prowadzenie własnego Instytutu Urody i Centrum Szkoleniowego. Doskonaliła swoją wiedzę w dziedzinie medycyny estetycznej, dermatologii, dietetyki, makijażu permanentnego, a także fizjoterapii , współpracując z lekarzem, linergistką, fizjoterapeutką oraz poradnią dietetyczną. Uczestniczyła w kilku kongresach podologicznych Top Cosmetic – Suda z zakresu doboru frezów przy hiperkeratozach i stopie diabetycznej, jak również w forum Estetyka Manus dotyczącym pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci. Brała udział w Targach w warszawskiej Hali Expo. Ukończyła wiele szkoleń i kursów, zdobywając liczne certyfikaty.

Kosmetologia jest jej pasją. Uśmiech i zadowolenie klienta są dla niej najcenniejsze, dlatego też nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, szuka rozwiązania problemu w sposób holistyczny.

Łatwo nawiązuje kontakty dzięki swoim wysokim umiejętnościom interpersonalnym. Potrafi dobrze słuchać. Wyróżnia się swoją ambitnością oraz pracowitością, daje się poznać jako osoba wyrozumiała i cierpliwa.
W obszarze jej zainteresowań leżą choroby autoimmunologiczne, głównie tarczycy i układu pokarmowego. Jest związana z Polskim Stowarzyszeniem Osób z Celiakią i na diecie bezglutenowej oraz Polskim Stowarzyszeniem Hashimoto.

Bierze udział w konferencjach, na których zgłębia wiedzę w obszarach dotyczących zdrowego trybu życia, dietetycznych, dermatologicznych, podologicznych , a także zabiegów zakresu anty – aging, w tym masaż twarzy na mięśniach głębokich.

Swój czas wolny spędza aktywnie ze znajomymi i rodziną. Uprawia wakebording oraz pole dance. Chętnie jeździ na łyżwach i na nartach. Jej miłością jest taniec. Lubi dalekie podróże oraz góry. Zdobyła wiele szczytów w Norwegii, włoskich Alpach i w polskich Tatrach. Lubi gotowanie. Z książek wybiera literaturę współczesną, czyta też czasopisma branżowe.

Jagoda Ostrzycka kosmetolog