opinie

U dr Michajłowskiego wykonałam zabieg chirurgiczny obejmujący twarz. Wszystko odbyło się szybko, sprawnie i przede wszystkim z bardzo dobrym efektem. Z pewnoscią skorzystam jeszcze z usług dr Michajłowskiego zwłaszcza, że ceny mieszczą się w granicach rozsądku.

Monika

Od kilku lat miałam zmianę na oku, z uwagi na lokalizację bałam się cokolwiek z tym zrobić. Wystarczyło jedno spotkanie z dr Michajłowskim aby wszystkie obawy i wątpliwości zniknęły. Zmiana została usunięta, wszystko odbyło się szybko i bardzo profesjonalnie. Dodatkowa opieka po zabiegu także zasługuje na uznanie. Na pewno będę korzystać z usług dr Michajłowskiego a także polecać go innym osobom.

Magda

U dr Michajłowskiego wykonałam zabieg z użyciem kwasu hialuronowego. Efekty przerosły moje oczekiwania! Zabieg został wykonany szybko i profesjonalnie, a miła atmosfera i troska dr Michajłowskiego sprawiły, że nie czuło się drobnych niegodności związanych z kłuciem;). Na pewno jeszcze nie raz skorzystam z oferowanych tutaj usług.

M.

Pan doktor jest niesamowity dla mnie cudotwórca! Wyleczył moim córeczkom kurzajki ten kto kiedyś miał to dziadostwo wie jak je trudno usunąć… przepisał mi masć do zrobienia w aptece i po 3tyg stosowani ściśle wg zaleceń, kurzajka znikneła. Dodam tylko jeszcze źe Pan doktor szybko nawiązuje kontakt z małymi pacjentami dzięki czemu wszelkie zabiegi wykonuje szybko i prawie bezbolesnie. Godny polecenia!

iwonett

Najlepszy z dotychczas poznanych dermatologów! Poznałam Pana Michajłowskiego w przychodni na Jeleniogórskiej, gdzie pomógł mojej córce i mi. Później na Szerokiej leczył synka i dzisiaj ja byłam z kolejna wizytą. Rzetelny, przemiły, a co najważniejsze mądry i „ludzki” człowiek. Polecam każdemu kto potrzebuje DOBREGO dermatologa.

Asia

U dr Michajłowskiego znalazłam się wraz z córką (nastolatką). Rewelacyjne podejście do młodzieży w tym wieku, bardzo trafna diagnoza i odpowiednie leczenie, przyczyniły się do szybkiego zaradzenia problemowi. POLECAM, POLECAM WSZYSTKIM DUŻYM I MAŁYM :)

JM

Najlepszy dermatolog w Trójmieście. Diagnoza trafna, jedyny dermatolog który poznał się na problemie, a byłem u kilkunastu, już widać zdecydowaną poprawę, ten lekarz ma naprawdę ogromną wiedzę.

Adam